| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
|---|---|
| Tastype | Vierkante bodemtas |
| Afdichtingstype | Zelfvergrendelingsklep |
| Oppervlakte -afhandeling | LDPE gelamineerd + offsetdruk |
| Stofgewicht | 76GSM |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| Kunststof soort | PP |
| Afdichting en handgreep | Hitteafdichting |
| Materiaal | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
|---|---|
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 |
| Vachtgewicht | 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63(±1cm) cm |
| Oppervlakteprinten | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | polypropyleen geweven zak |
| Type zak | Pp Geweven Zak met Klep |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk, flexodruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | cement |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante onderklepzak |
| Afdichting en handvat | Hitte - verbinding |
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk, flexodruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | cement |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante onderklepzak |
| Afdichting en handvat | Hitte - verbinding |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiële structuur | PP Fabric & PE -laminering |
| afdichtingstype | Zelfbeheersing |
| Oppervlakte -afhandeling | Flexo -afdrukken |
| Zak lengte | 62 cm |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Materiële structuur | PP geweven rol gelamineerd met PE-folie |
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 - Vachtgewicht 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63cm (±1cm) |
| Materiële samenstelling | PP geweven stof en PE -laminering |
|---|---|
| Tastype | Vierkante bodemtas |
| afdichtingstype | Zelfbeheersing |
| Oppervlakte -afhandeling | Flexo -afdrukken |
| Totaal gewicht | 85GSM (60GSM+25GSM) |