| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Brandnaam | Custom's Brand van meststoffen |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Gelag | 31x31 per sq meter of 8x8 per sq duim |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merken | Custom's Brand van meststoffen |
| Dimensie | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Gelag | 31x31 per sq meter of 8x8 per sq duim |
| Dimensie | 45x70x13cm |
|---|---|
| Bovenkant | Open mond (niet omzoomd of omzoomd met binnenvoering) |
| Onderkant | Blokbodem |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
| Geweven stof | GSM 70 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merken | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven gelamineerd |
| Kleur | GEEL |
| Afdrukken | Max 4 kleuren |
| Breedte | 350-600 mm |
| Zaktype | Tas met vierkante bodem, PP-genaaide tas |
|---|---|
| Functie | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kunststof soort | PP+PE+BOPP |
| Gebruik | Fruit, maïs, voer, groenten, kunstmest, zaden, andere landbouwproducten |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
|---|---|
| Functie | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kunststof soort | PP+PE+BOPP |
| Gebruik | Fruit, maïs, voer, groenten, kunstmest, zaden, andere landbouwproducten |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
|---|---|
| Functie | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kunststof soort | PP+PE+BOPP |
| Gebruik | Fruit, maïs, voer, groenten, kunstmest, zaden, andere landbouwproducten |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd en geprint, gelamineerd en geprint |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |