| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Brandnaam | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Surface Handling | Bopp printing |
|---|---|
| Industrial Use | Dry Mixtures |
| Material Structure | PP+PE+Bopp film |
| Type zak | Vierkante bodemzak met klep |
| Afdichting en handvat | Verwarmingsdichtheid |
| Tastype | Vierkante bodemtas, blokbodemtas met klep |
|---|---|
| Plastic type | PP, 100% polypropyleen |
| Materiële structuur | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Afdichten en handvat | Zelfklassen, zelfcloserende klep |
| Oppervlakte -afhandeling | Bopp Printing, LDPE gelamineerd+offset -afdrukken |
| Oppervlakteprinten | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen (pp) |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | 100% maagdelijke PP + BOPP-filmlaminering |
|---|---|
| Zaktype | Open mond genaaide bodemzak met BOPP-laminering |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-filmafdrukken - Diepdruk (tot 10 kleuren)) |
| functie | Milieuvriendelijk, vochtbestendig, antislip |
| Bovenkant | Warmtegesneden / gezoomd / met handvat |
| Materiaal | 100% maagdelijke PP + BOPP-filmlaminering |
|---|---|
| Zaktype | Open mondblokbodemzak met BOPP-laminering |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-filmafdrukken - Diepdruk (tot 10 kleuren)) |
| functie | Milieuvriendelijk, vochtbestendig, antislip |
| Bovenkant | Warmtegesneden / gezoomd / met handvat |
| Materiaal | 100% maagdelijke PP + BOPP-filmlaminering |
|---|---|
| Zaktype | Open mondblokbodemzak met BOPP-laminering |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-filmafdrukken - Diepdruk (tot 10 kleuren)) |
| functie | Milieuvriendelijk, vochtbestendig, antislip |
| Bovenkant | Warmtegesneden / gezoomd / met handvat |
| Zaktype | Pp Geweven Klepzak |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |