| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Afdrukken | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Oppervlaktebehandeling | Offsetdrukken, LDPE-gelamineerd+Meerkleurig drukken |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemisch |
| Gebruik | Andere chemicaliën |
| Materiële structuur | Polypropyleen (pp) |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
| Zaktype | 2-laags 90GSM kraftpapieren zak met klep voor 50 kg cement |
|---|---|
| Materiaal | 90gsm Kraftpapier |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| MAAT | 50x63x10cm/50x60x11cm/aangepast |
| Capaciteit | 20-50kg / Aangepaste capaciteit |
| Zaktype | PP geweven vierkante bodemventielzak |
|---|---|
| Zakmateriaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
| Afdrukken | Kosteneffectief Flexodruk Max. 4 kleuren per zijde |
| Industrieel gebruik | Mortel, droog mengsel, bijv. gips, gips, stopverf |
| Bovenkant | met klep |
| Materiaal | Kraft -papier |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Afdrukken | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | Kraft -papier |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Afdrukken | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Oppervlakte afdrukken | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement |
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Afdichting en handgreep | Hitteafdichting |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Materiaal | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
|---|---|
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 |
| Vachtgewicht | 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63(±1cm) cm |