| Materiaal | Geweven de zak & PE van pp laminering |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven de zak & PE van pp laminering |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven de zak & PE van pp laminering |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Zaktype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Zakmateriaal | Polypropyleen (pp) |
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering |
| Bovenkant | met klep |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Druk | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | PP geweven zakken met kruisje en naadbodem |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| MaterialB | Geweven gelamineerde pp Fabric+PE |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| MaterialB | Geweven gelamineerde pp Fabric+PE |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met naadbodem |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Druk | Flexodruk |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |