| Materiaal | Kraft -papier |
|---|---|
| Zaktype | Papieren ventielzak met blokbodem |
| Industrieel gebruik | Kleefstof voor tegels Chemische stoffen, cement, putty, pleister, gipsumpoeder, enz. |
| Afdrukken | Flexodruk of CMYK-druk |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven PP-stof + BOPP gelamineerd + niet-geweven laag + binnenste PE-voering |
|---|---|
| Dimensie | 36,5x70+10cm |
| Afdrukken | BOPP-filmdiepdruk |
| Bovenkant | Open |
| Onderkant | Blokbodem |
| Productnaam | PE-ventielzak met labyrint ademende middennaad |
|---|---|
| Zaktype | PE-klepzak |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| Type proces | Labyrint ademende middennaad |
| Materiaal | Geweven pp-zak met één dunne PE laminering |
|---|---|
| Zaktype | De klepzak van de blokbodem |
| Industrieel Gebruik | Gepoederde en korrelige goederen, zout, plastic harsen en bouwmateriaal, enz. |
| Druk | maximum kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO4001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | document Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |