| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven Gelamineerd Polypropyleen |
|---|---|
| Zaktype | Geweven pp en gelamineerde film |
| Industrieel Gebruik | bouwmaterialen, cement, zand en andere verpakking |
| Druk | 4 of 4 kleuren in elke kant, BOPP-druk, LDPE Laminated+Offset druk |
| Certificaat | ISO9001: 2001 |
| Oppervlaktebehandelingen | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlaktebehandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlaktebehandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Materiaal | Geweven PP-stof en BOPP-film |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem zak |
| Industrieel Gebruik | Cement Mortel Gips Gips Stopverf Tegellijm |
| Druk | BOPP kleurrijke afdrukken (luxe) |
| Verpakking Details | 4000-10000pcs per pallet of 400pcs per baal; |
| Oppervlaktebehandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Materiaal | Pp, Plastiek |
|---|---|
| Industrieel gebruik | cement |
| Afdichting en handvat | Verwarmingsdichtheid |
| plastic type | PP |
| Feature | Vochtbestendig |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Brandnaam | Custom's diervoedermerk |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven de zak & PE van pp laminering |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverfbouwmateriaal |
| Druk | lager dan kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO14001; ISO9001 |