| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven gelamineerd |
| Kleur | GEEL |
| Afdrukken | Max 4 kleuren |
| Breedte | 350-600 mm |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| Gewicht van de stof | 60-65 gram/m2 |
| Vachtgewicht | 11 gram/m2 |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Plastic type | PP |
| Materiële structuur | PP |
| Afdichten en handvat | Warmteafdichting |
| Oppervlakte -afhandeling | Offset afdrukken |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | Vanaf customerized |
| Plaats van Origineel | China |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Verpakking Details | 20pcs of 50pcs per baal of met pallet |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 2 vouw |
| Document gsm | 80GSM |
| Zakformaat | 35x58x10cm |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
|---|---|
| Functie | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kunststof soort | PP+PE+BOPP |
| Gebruik | Fruit, maïs, voer, groenten, kunstmest, zaden, andere landbouwproducten |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
|---|---|
| Functie | Vochtbestendig |
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Kunststof soort | PP+PE+BOPP |
| Gebruik | Fruit, maïs, voer, groenten, kunstmest, zaden, andere landbouwproducten |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Druk | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Embleem | Customerized |
| Materiaal | 100% pp |
|---|---|
| Afdrukken | als per klantvereiste |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Logo | Klant |
| Maat | 90*90*100 |
| Oppervlakte afdrukken | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement |
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Afdichting en handgreep | Hitteafdichting |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |