| Oppervlakteprinten | LDPE-gelamineerd+meerkleurig drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Oppervlakteprinten | Veelkleurige Druk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | Gelamineerde geweven pp |
| Type zak | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Zaktype | Ventielzak met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
| Gewicht van de stof | 80GSM |
| Stof uitkleden | 60gram/m2 |
| Laminerende jas | 20gram/m2 |
| Oppervlakte Behandeling | Compensatiedruk, Compensatiedruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante Bodemzak |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijke PP |
| Capaciteit | 50kg |
| Zak lengte | 58-68cm |
| Zakbreedte | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| Materiaal | Geweven PP-stof + BOPP gelamineerd + niet-geweven laag + binnenste PE-voering |
|---|---|
| Dimensie | 36,5x70+10cm |
| Afdrukken | BOPP-filmdiepdruk |
| Bovenkant | Open |
| Onderkant | Blokbodem |
| Zaktype | PP geweven ventielzak met vierkante bodem |
|---|---|
| Zakmateriaal | Polypropyleen (pp) |
| Materiële structuur | PP geweven stof met laminering |
| Afdichting en handgreep | Self-closing |
| Applicatie | Cement, Beton, Gipspleister, Mortier, Stopverf, Pleister, Gipspoeder |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd & Druk & Perforatie |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Materiële Structuur | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Type zak | Zak met Klep |
| Afdichting en handvat | Hitte - verbinding |