| Materiaal | BOPP Geweven pp-zak met één dunne laminering |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel Gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverf enz., |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiaal | Geweven pp-zak met één dunne laminering |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel Gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverf enz., |
| Druk | maximum kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; |
| Materiaal | Geweven pp-zak met PE laminering |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel Gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverfbouwmateriaal |
| Druk | maximum kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiaal | Geweven pp-zak met één dunne laminering |
|---|---|
| Zaktype | Blokkeerbodemtas |
| Industrieel gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverf enz., |
| Afdrukken | maximum kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Oppervlakte Behandeling | Micro-perforatie van het gehele oppervlak |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Gelamineerde geweven pp |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Brandnaam | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |