| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Grootte | 60x50x10cm; 64x50x11cm; 60x50x10cm; 64x50x11cm; |
|---|---|
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk |
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen (pp) |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiële structuur | PP Fabric & PE -laminering |
| afdichtingstype | Zelfbeheersing |
| Oppervlakte -afhandeling | Flexo -afdrukken |
| Zak lengte | 62 cm |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Afdrukken | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiële samenstelling | PP geweven stof en PE -laminering |
|---|---|
| Tastype | Vierkante bodemtas |
| afdichtingstype | Zelfbeheersing |
| Oppervlakte -afhandeling | Flexo -afdrukken |
| Totaal gewicht | 85GSM (60GSM+25GSM) |
| Oppervlakteprinten | Gelamineerd+Offsetdruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemisch, Cementmortel Pleister |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Afmetingen van de zak | 50x64x11cm |
|---|---|
| Stofgewicht | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Materiële samenstelling | PP geweven stof en PE -laminering |
| Plaklengte | 64CM |
| Zakbreedte | 50 cm |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Afdrukken | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven de zak & PE van pp laminering |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |