| Perforatie | 90-100Nm3/h @50MBar |
|---|---|
| Druk | Flexodruk Max 4 kleuren per zijde |
| Stoffengewicht | 60gsm |
| Grootte | Aangepast |
| Gebruik | Cement, Mortier, Gipspoeder, Stopverf, Dierenvoer, Meststof, Enz. |
| Oppervlakteprinten | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | polypropyleen geweven zak |
| Type zak | Pp Geweven Zak met Klep |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Materiële structuur | PP geweven rol gelamineerd met PE-folie |
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 - Vachtgewicht 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63cm (±1cm) |
| Materiaal | De pp Geweven Stof lamineerde Film |
|---|---|
| Zaktype | Vierkante Bodemzak |
| Industrieel Gebruik | Cement, Beton, Gipspleister, Mortier, Stopverf, Pleister, Gipspoeder |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Oppervlakte Behandeling | Offsetdrukken |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
|---|---|
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
| Zak lengte | 62 cm |
| Zakbreedte | 50 cm |
| Bodem van de bovenste bodem | 11 cm |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijke PP |
| Capaciteit | 50kg |
| Zak lengte | 58-68cm |
| Zakbreedte | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
| Zak lengte | 58-68cm |
| Zakbreedte | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Bodem van de bovenste bodem | 10 cm (± 0,3 cm) |
| Materiaal | PP, plastic |
|---|---|
| Afdichtingstype | Warmteafdichting |
| Plastic type | PP |
| Functie | Vochtbestendig |
| Tastype | Vierkante bodemtas |