| Oppervlaktebehandelingen | Gelamineerd & Druk & Perforatie |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Materiële Structuur | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Type zak | Zak met Klep |
| Afdichting en handvat | Warmtezegel |
| Oppervlaktebehandelingen | Flexodruk, flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Vierkante bodemzak |
| Material | 100% virgin Polypropylene(PP) |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Valve Bag |
| Surface Handling | LDPE Laminated |
| Printing Colors | 4 color per side |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Zaktype | 2-laags 90GSM kraftpapieren zak met klep voor 50 kg cement |
|---|---|
| Materiaal | 90gsm Kraftpapier |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| MAAT | 50x63x10cm/50x60x11cm/aangepast |
| Capaciteit | 20-50kg / Aangepaste capaciteit |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Functie | Vochtbestendig |
| Plastic type | PP |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| Afdichten en handvat | Warmteafdichting |
| Zaktype | Papieren ventielzak |
|---|---|
| Zakmateriaal | 2-laags kraftpapier |
| Afdrukken | aangepast |
| Industrieel gebruik | Cement Industrie |
| Bovenkant | met klep |
| Materiaal | Kraft -papier |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Afdrukken | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | Kraft -papier |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Afdrukken | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 2 vouw |
| Document gsm | 80GSM |
| Zakformaat | 35x58x10cm |
| Materiaal | 100% maagdelijke PP + BOPP-filmlaminering |
|---|---|
| Zaktype | Open mond genaaide bodemzak met BOPP-laminering |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-filmafdrukken - Diepdruk (tot 10 kleuren)) |
| functie | Milieuvriendelijk, vochtbestendig, antislip |
| Bovenkant | Warmtegesneden / gezoomd / met handvat |