| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met naadbodem |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Druk | Flexodruk |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | PP geweven zakken met kruisje en naadbodem |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd & afdrukken & perforeren |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Cement en bouwmateriaalpoeder |
| Materiële Structuur | De pp Geweven Stof lamineerde Film |
| Type zak | Tas met klep, vierkante zak met onderklep |
| Afdichting en handvat | Self-closing |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Plastic type | PP+LDPE |
| afdichtingstype | Self-closing |
| Oppervlakte -afhandeling | Offset afdrukken |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd en geprint, gelamineerd en geprint |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijk polypropyleen |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| GSM | 80 gsm |
| Stofgewicht | 60Grammen/M2 |
| Materiaal | Pp Geweven Stof Gelamineerde Film (het Polypropyleen van 100% vingin (pp)) |
|---|---|
| Zaktype | Vierkante Bodemzak |
| Industrieel Gebruik | Cement, Beton, Gipspleister, Mortier, Stopverf, Pleister, Gipspoeder |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |