| Materiaal | De pp Geweven Stof lamineerde Film |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel Gebruik | CementMortar, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk, flexodruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | cement |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante onderklepzak |
| Afdichting en handvat | Hitte - verbinding |
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk, flexodruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | cement |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante onderklepzak |
| Afdichting en handvat | Hitte - verbinding |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijk polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | Polypropyleen (pp) |
| Oppervlakte -afhandeling | Gelamineerde & Veelkleurige Druk |
| afdichtingstype | Warmteafdichting |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijk polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | Polypropyleen (pp) |
| Breedte | 350-600 mm |
| Lengte | Volgens de vereisten van de klant |
| Materiaal | Pp-Stof + Gelamineerd met PE |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Gewicht van de stof | 60-70 gsm |
| Gelamineerde Laag | 18-25 gsm |
| kleur | Wit, Beige, Bruin, Blauw, Rood Kraftpapier, Enz. |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Merknaam | WANLIN |
| Oppervlaktebehandelingen | Gelamineerd & Druk & Perforatie |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Materiaalstructuur | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Type zak | Zak met Klep |
| Afdichting en handvat | Warmtezegel |
| kleur | Wit, Beige, Bruin, Blauw, Rood Kraftpapier, Enz. |
|---|---|
| Onderkant | Blokbodem |
| Perforatie | 90-100Nm3/h @50MBar |
| Gelamineerde Laag | 20gsm |
| Productnaam | Pp-Cementzakken |