| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 2 vouw |
| Document gsm | 80GSM |
| Zakformaat | 35x58x10cm |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | Vanaf customerized |
| Plaats van Origineel | China |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Verpakking Details | 20pcs of 50pcs per baal of met pallet |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Druk | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Embleem | Customerized |
| Materiaal | 100% pp |
|---|---|
| Afdrukken | als per klantvereiste |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Logo | Klant |
| Maat | 90*90*100 |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | vanaf Klantenvereiste |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | De provincie van Hunan, China |
| Embleem | Customerized |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | De provincie van Hunan, China |
| Embleem | vanaf Klantenvereiste |
| Oppervlakteprinten | Offsetdruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | cement |
| Type zak | Geweven zak |
| Afdichting en handvat | Hitte - verbinding, Hitte - verbinding |
| Maatwerk Bestelling | Keur goed, keur goed |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Plastic type | PP |
| Materiële structuur | PP |
| Afdichten en handvat | Warmteafdichting |
| Oppervlakte -afhandeling | Offset afdrukken |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 3 lagen / 4 lagen |
| Document gsm | 90GSM / 80GSM |
| Kleptype | sonische afdichtingshuls |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 3 lagen / 4 lagen |
| Document gsm | 90GSM / 80GSM |
| Kleptype | sonische afdichtingshuls |