| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 3 lagen / 4 lagen |
| Document gsm | 90GSM / 80GSM |
| Kleptype | sonische afdichtingshuls |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | vanaf klantenvereiste |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | Hunan China |
| Verpakking Details | 20pcs of 50pcs per baal of met pallet |
| Materiaal | 100% polypropyleen |
|---|---|
| Druk | vanaf Klantenvereiste |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | De provincie van Hunan, China |
| Embleem | Customerized |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Top Optie (Vullen) | Hoogste vul Spuiten |
| Bodemoptie (ontlading) | Vlakke Bodem |
| Lusoptie (hijsen) | Dwarshoeklijn |
| Eigenschap | in te ademen |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraftpapier Paper+film |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Verpakking | 3500pcs/pallet |
| Druk | vanaf klantenvereiste |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Embleem | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Zaktype | PP geweven ventielzak met binnenpapier |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering met binnenpapier |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken / Flexo-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |
| Zaktype | PP geweven ventielzak met binnenpapier |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering met binnenpapier |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken / Flexo-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |