| Surface Handling | Bopp printing |
|---|---|
| Industrial Use | Dry Mixtures |
| Material Structure | PP+PE+Bopp film |
| Type zak | Vierkante bodemzak met klep |
| Afdichting en handvat | Verwarmingsdichtheid |
| Materiaal | Geweven de zak & PE van pp laminering |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverfbouwmateriaal |
| Afdrukken | lager dan kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO14001; ISO9001 |
| Oppervlaktebewerking | Boppdrukken |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Droge mengsels |
| Materiaalstructuur | PP+PE+Bopp-folie |
| Type zak | Vierkante bodemzak met klep |
| Afdichting en handvat | Warmtezegel |
| Zaktype | Pp Geweven Klepzak |
|---|---|
| Zakmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | PP-geweven stof gelamineerd met BOPP-film |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-filmafdrukken |
| Verpakking Details | 400 stuks per baal of 10000 stuks per pallet |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Zaktype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Zakmateriaal | Polypropyleen (pp) |
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering |
| Bovenkant | met klep |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Brandnaam | Custom's diervoedermerk |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Oppervlaktebewerking | Flexodruk of Bopp-druk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Vierkante bodemzak met klep |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen |
|---|---|
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerde & Veelkleurige Druk |
| Zaktype | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| MOQ | 10000 |
| Gepaste volgorde | Keur goed |