| Materiaal | Pp, Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp Zak met klep |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Druk | Veelkleurige Druk (Maximum kleur 4 elke kant) |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Zaktype | Pp Geweven Klepzak |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| MaterialB | Geweven gelamineerde pp Fabric+PE |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Pp Geweven Stof Gelamineerde Film (het Polypropyleen van 100% vingin (pp)) |
|---|---|
| Zaktype | Vierkante Bodemzak |
| Industrieel Gebruik | Cement, Beton, Gipspleister, Mortier, Stopverf, Pleister, Gipspoeder |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | De pp Geweven Stof lamineerde Film |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel Gebruik | Cement, Beton, Gipspleister, Mortier, Stopverf, Pleister, Gipspoeder |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | De pp Geweven Stof lamineerde Film |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel Gebruik | CementMortar, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | Pp Geweven Broodje |
|---|---|
| Zaktype | Pp Geweven Zak met Klep |
| Industrieel Gebruik | Cement, Pleister, Mortier, Gips |
| Druk | 1-4color per kant |
| Certificaat | ISO9001: 200 |
| Materiaal | Gelamineerde geweven pp |
|---|---|
| Zaktype | Geweven pp en gelamineerde film |
| Industrieel Gebruik | Het bouwmateriaal omvat Laagjelaag, Mortier, Pleister, Gipspoeder en Cement |
| Druk | 1-4 kleuren in elke kant, BOPP-druk, LDPE Laminated+Offset druk |
| Certificaat | ISO9001: 2001 |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd & Druk & Perforatie |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Materiële Structuur | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Type zak | Zak met Klep |
| Afdichting en handvat | Hitte - verbinding |