| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Plastic type | PP+LDPE |
| afdichtingstype | Self-closing |
| Oppervlakte -afhandeling | Offset afdrukken |
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
|---|---|
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
| Zak lengte | 62 cm |
| Zakbreedte | 50 cm |
| Bodem van de bovenste bodem | 11 cm |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
| Zak lengte | 58-68cm |
| Zakbreedte | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Bodem van de bovenste bodem | 10 cm (± 0,3 cm) |
| Oppervlakte Behandeling | Compensatiedruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen |
| Zaktype | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijk polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | Polypropyleen (pp) |
| Oppervlakte -afhandeling | Gelamineerde & Veelkleurige Druk |
| afdichtingstype | Warmteafdichting |
| Tastype | PP-woven zak met standaard inwendige klep |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen (PP) geweven stof |
| Materiële structuur | PP geweven stof & bopp gelamineerd |
| Oppervlakte -afhandeling | Bopp afdrukken, gelamineerd en afdrukken en perforatie |
| afdichtingstype | Self-closing |
| Tastype | Tas met sonische afdichtingklep, PP geweven tas met standaard interne klep |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen ((PP) geweven stofrol |
| Materiële structuur | PP geweven stof & bopp gelamineerd |
| afdichtingstype | Self-closing |
| Oppervlakte -afhandeling | Bopp afdrukken, gelamineerd en afdrukken en perforatie |
| Material | 100% virgin Polypropylene(PP) |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Valve Bag |
| Surface Handling | LDPE Laminated |
| Printing Colors | 4 color per side |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Oppervlakte Behandeling | Offsetdrukken |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Zaktype | Ventielzak met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
| Gewicht van de stof | 80GSM |
| Stof uitkleden | 60gram/m2 |
| Laminerende jas | 20gram/m2 |