| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | PP (polypropyleen) |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen |
| Zaktype | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd & afdrukken & perforeren |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Cement en bouwmateriaalpoeder |
| Materiële Structuur | De pp Geweven Stof lamineerde Film |
| Type zak | Tas met klep, vierkante zak met onderklep |
| Afdichting en handvat | Self-closing |
| Oppervlakteprinten | Veelkleurige Druk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | Gelamineerde geweven pp |
| Type zak | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Materiaal | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
|---|---|
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 |
| Vachtgewicht | 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63(±1cm) cm |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Materiële structuur | PP geweven rol gelamineerd met PE-folie |
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 - Vachtgewicht 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63cm (±1cm) |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met naadbodem |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Druk | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd en geprint, gelamineerd en geprint |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Oppervlakte Behandeling | Gelamineerd en meerkleurig drukken, gelamineerd en meerkleurig drukken |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen (pp) |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |