| Materiaal | Polypropyleen, gelamineerde PP-geweven rol |
|---|---|
| Industrieel gebruik | cement |
| Type zak | Vierkante onderklepzak |
| Algemene kenmerken | Vochtbestendig |
| Feature | Standaard inwendige klep |
| Materiaal | Pp, Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | cement |
| Zaktype | Vierkante onderklepzak |
| Kenmerken | Self-closing |
| Drukwerk | Flexodruk |
| Oppervlakteprinten | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen (pp) |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijke PP |
| Capaciteit | 50kg |
| Zak lengte | 58-68cm |
| Zakbreedte | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Materiaal | Polypropyleen, gelamineerde PP-geweven rol |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | cement |
| Zaktype | Vierkante onderklepzak |
| Algemene kenmerken | Vochtbestendig |
| Kenmerken | Standaard inwendige klep |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Merknaam | WANLIN |
| Materiaal | Pp Geweven Stof Gelamineerde Film (het Polypropyleen van 100% vingin (pp)) |
|---|---|
| Zaktype | Vierkante Bodemzak |
| Industrieel Gebruik | Cement, Beton, Gipspleister, Mortier, Stopverf, Pleister, Gipspoeder |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | Gelamineerde geweven pp |
|---|---|
| Zaktype | Interne de klepzak van pp |
| Industrieel Gebruik | Cementzak/de Zak van het Stopverfpoeder/Mortierzak/Gipspoeder |
| Druk | 1-4 kleuren in elke kant, BOPP-druk, LDPE Laminated+Offset druk |
| Certificaat | ISO9001: 2001 |