| Materiaal | 100% pp |
|---|---|
| Druk | vanaf Klantenvereiste |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | De provincie van Hunan, China |
| Embleem | Customerized |
| Materiaal | 2 Ply 90GSM papier |
|---|---|
| Type zak | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverf enz., |
| Drukwerk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijk polypropyleen |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| GSM | 80 gsm |
| Stofgewicht | 60Grammen/M2 |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self Adhesive Seal, Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| Gewicht van de stof | 60-65 gram/m2 |
| Vachtgewicht | 11 gram/m2 |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Top Optie (Vullen) | Hoogste vul Spuiten |
| Bodemoptie (ontlading) | Vlakke Bodem |
| Lusoptie (hijsen) | Dwarshoeklijn |
| Eigenschap | in te ademen |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | Vanaf customerized |
| Plaats van Origineel | China |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Verpakking Details | 20pcs of 50pcs per baal of met pallet |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | vanaf klantenvereiste |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | Hunan China |
| Verpakking Details | 20pcs of 50pcs per baal of met pallet |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen |
|---|---|
| Druk | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | De provincie van Hunan, China |
| Embleem | vanaf Klantenvereiste |