| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Afdrukken | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven de zak & PE van pp laminering |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-zak met één dunne PE laminering |
|---|---|
| Zaktype | De klepzak van de blokbodem |
| Industrieel Gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverfbouwmateriaal |
| Druk | maximum kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiaal | 100% polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp Zak met vierkante klep |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Druk | 1- kleur 4 elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Zaktype | Open maandblokbodemzakken |
|---|---|
| Zakmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal samenstelling | PP-geweven stof gelamineerd met BOPP-film |
| BOVENKANT | Open, na vullen door klant genaaid met naaitape |
| Onderkant | Genaaide onderkant met naaitape |
| Oppervlakteprinten | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | PP (polypropyleen) |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Zaktype | PP geweven ventielzak met binnenpapier |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering met binnenpapier |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken / Flexo-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |
| Zaktype | PP geweven ventielzak met binnenpapier |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering met binnenpapier |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken / Flexo-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |