| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merken | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merken | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Brandnaam | Custom's Brand van meststoffen |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Gelag | 31x31 per sq meter of 8x8 per sq duim |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Brandnaam | Custom's diervoedermerk |
| Afmeting | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merken | Custom's Brand van meststoffen |
| Dimensie | 60x82x15cm |
| Gewicht | 106 ± 3 g |
| Gelag | 31x31 per sq meter of 8x8 per sq duim |
| Oppervlaktebehandelingen | Gelamineerd & Druk & Perforatie |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Materiaalstructuur | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Type zak | Zak met Klep |
| Afdichting en handvat | Warmtezegel |
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk, flexodruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | PP |
| Zaktype | Vierkante Bodemzak |
| Oppervlaktebehandelingen | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlaktebehandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlaktebehandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |