| Oppervlaktebehandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlakteprinten | LDPE-gelamineerd+meerkleurig drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Oppervlakteprinten | Veelkleurige Druk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | Gelamineerde geweven pp |
| Type zak | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Druk | vanaf klantenvereiste |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
| Embleem | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Materiaal | 100% maagdelijke pp |
|---|---|
| Druk | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Embleem | Customerized |
| Materiaal | 100% pp |
|---|---|
| Afdrukken | als per klantvereiste |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Logo | Klant |
| Maat | 90*90*100 |
| Materiaal | Wit Kraftpapier-Document |
|---|---|
| Document type | Kraft papier |
| Industrieel Gebruik | Chemisch product, cement |
| Kleur | Aangepaste Kleur |
| Verpakking | 4000pcs/pallet |
| Materiaal | Wit Kraftpapier-Document |
|---|---|
| Document type | Kraft papier |
| Industrieel Gebruik | Chemisch product, cement |
| Kleur | Aangepaste Kleur |
| Verpakking | 3500pcs/pallet |
| Materiaal | Wit Kraftpapier-Document |
|---|---|
| Document type | Kraft papier |
| Industrieel Gebruik | Chemisch product, cement |
| Kleur | Aangepaste Kleur |
| Verpakking | 3500pcs/pallet |
| Materiaal | Wit Kraftpapier-Document |
|---|---|
| Document type | Kraft papier |
| Industrieel Gebruik | Chemisch product, cement |
| Kleur | Aangepaste Kleur |
| Verpakking | 3500pcs/pallet |