| Zaktype | 2-laags 90GSM kraftpapieren zak met klep voor 50 kg cement |
|---|---|
| Materiaal | 90gsm Kraftpapier |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| MAAT | 50x63x10cm/50x60x11cm/aangepast |
| Capaciteit | 20-50kg / Aangepaste capaciteit |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 3 lagen / 4 lagen |
| Document gsm | 90GSM / 80GSM |
| Kleptype | sonische afdichtingshuls |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 3 lagen / 4 lagen |
| Document gsm | 90GSM / 80GSM |
| Kleptype | sonische afdichtingshuls |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 3 lagen / 4 lagen |
| Document gsm | 90GSM / 80GSM |
| Kleptype | sonische afdichtingshuls |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 2 vouw |
| Document gsm | 80GSM |
| Zakformaat | 35x58x10cm |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 2 vouw |
| Document gsm | 80GSM |
| Zakformaat | 35x58x10cm |
| Materiaal | Kraft -papier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Document lagen | 3 vouw |
| Document gsm | 75 gsm |
| Boventype | open mond |
| Zaktype | Papieren ventielzak |
|---|---|
| Zakmateriaal | 2-laags kraftpapier |
| Afdrukken | aangepast |
| Industrieel gebruik | Cement Industrie |
| Bovenkant | met klep |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Verpakking | 3500pcs/pallet |
| Breedte | 2565cm |
|---|---|
| GSM | 60gsm/m2 aan 150gsm/m2 |
| lagen | 2-5 lagen volgens uw vereisten |
| Kleur | Vanaf de eisen van de klant |
| Verpakking Details | 500PCS of 1000PCS per Baal 3000PCS-5000PCS per Pallet |