| Afmetingen van de zak | 50x64x11cm |
|---|---|
| Stofgewicht | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Materiële samenstelling | PP geweven stof en PE -laminering |
| Plaklengte | 64CM |
| Zakbreedte | 50 cm |
| Materiële samenstelling | PP geweven stof en PE -laminering |
|---|---|
| Tastype | Vierkante bodemtas |
| afdichtingstype | Zelfbeheersing |
| Oppervlakte -afhandeling | Flexo -afdrukken |
| Totaal gewicht | 85GSM (60GSM+25GSM) |
| MaterialB | Geweven gelamineerde pp Fabric+PE |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 60x100 cm of Douane |
| Gewicht | 70-100gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met naadbodem |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Druk | Flexodruk |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | PP-zak met naadloze bodem en strip |
| Industrieel gebruik | Zand |
| Afdrukken | Niet |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| Breedte | 2565cm |
|---|---|
| GSM | 60gsm/m2 aan 150gsm/m2 |
| lagen | 2-5 lagen volgens uw vereisten |
| Kleur | Vanaf de eisen van de klant |
| Verpakking Details | 500PCS of 1000PCS per Baal 3000PCS-5000PCS per Pallet |
| Materiaal | De pp Geweven Stof lamineerde Film |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel Gebruik | Chemisch product, cement, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Druk | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiaal | Gelamineerde geweven pp |
|---|---|
| Zaktype | Interne de klepzak van pp |
| Industrieel Gebruik | Cementzak/de Zak van het Stopverfpoeder/Mortierzak/Gipspoeder |
| Druk | 1-4 kleuren in elke kant |
| Certificaat | ISO9001: 2001 |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | PP geweven zakken met kruisje en naadbodem |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |