| Materiaal | Kraft -papier |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement, Stopverf, Pleister, Gipspoeder enz., |
| Afdrukken | kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO40014 |
| Zaktype | 2-laags 90GSM kraftpapieren zak met klep voor 50 kg cement |
|---|---|
| Materiaal | 90gsm Kraftpapier |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| MAAT | 50x63x10cm/50x60x11cm/aangepast |
| Capaciteit | 20-50kg / Aangepaste capaciteit |
| Materiaal | Wit kraftpapier |
|---|---|
| Papiersoort | Kraft -papier |
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Verpakking | 3500pcs/pallet |
| kleur | Wit, Beige, Bruin, Blauw, Rood Kraftpapier, Enz. |
|---|---|
| Onderkant | Blokbodem |
| Perforatie | 90-100Nm3/h @50MBar |
| Gelamineerde Laag | 20gsm |
| Productnaam | Pp-Cementzakken |
| Oppervlakte Behandeling | Offsetdrukken |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Oppervlakteprinten | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | Polypropyleen |
| Type zak | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| Kunststof soort | PP |
| Afdichting en handgreep | Hitteafdichting |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
| Zakstijl | Vierkante bodemklepzak |
| Afdichtingstype | Warmteafdichting |
| Oppervlakte -afhandeling | Flexo -afdrukken |
| Oppervlaktebehandelingen | Flexodruk, flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Vierkante bodemzak |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Functie | Vochtbestendig |
| Plastic type | PP |
| Materiële structuur | Polypropyleen |
| Afdichten en handvat | Warmteafdichting |