| Oppervlakteprinten | Offsetdruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement |
| Type papier | Kraftpapier |
| Afdichting en handvat | Verwarmingsdichtheid |
| Maatwerk Bestelling | Accepteren |
| Oppervlakteprinten | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemisch product, cement |
| Type papier | Kraftpapier |
| Afdichting en handvat | Verwarmingsdichtheid |
| Maatwerk Bestelling | Accepteren |
| Oppervlakteprinten | aangepast |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Tegelkleefstof |
| Type papier | Kraftpapier |
| Afdichting en handvat | Verwarmingsdichtheid |
| Maatwerk Bestelling | Accepteren |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel Gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Druk | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Afdrukken | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met open teen en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaal het dierenvoerzakken van Poedergupsum |
| Afdrukken | Veelkleurige Druk (Maximum kleur 4 elke kant) |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met bovenkant en bodemklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Afdrukken | Maximum 4 kleuren elke kant |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Zaktype | PP geweven ventielzak met binnenpapier |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering met binnenpapier |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken / Flexo-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |
| Zaktype | PP geweven ventielzak met binnenpapier |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering met binnenpapier |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken / Flexo-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |