| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Sealing Type | Heat Seal |
| Surface Printing | Flexo Printing |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijke PP |
| Capaciteit | 50kg |
| Zak lengte | 58-68cm |
| Zakbreedte | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijk polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | Polypropyleen (pp) |
| Oppervlakte -afhandeling | Gelamineerde & Veelkleurige Druk |
| afdichtingstype | Warmteafdichting |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiële structuur | PP Fabric & PE -laminering |
| afdichtingstype | Zelfbeheersing |
| Oppervlakte -afhandeling | Flexo -afdrukken |
| Zak lengte | 62 cm |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | 100% maagdelijk polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | Polypropyleen (pp) |
| Breedte | 350-600 mm |
| Lengte | Volgens de vereisten van de klant |
| Tastype | Vierkante bodemtas, blokbodemtas met klep |
|---|---|
| Plastic type | PP, 100% polypropyleen |
| Materiële structuur | De pp geweven stof & lamineerde film |
| Afdichten en handvat | Zelfklassen, zelfcloserende klep |
| Oppervlakte -afhandeling | Bopp Printing, LDPE gelamineerd+offset -afdrukken |
| Materiaal | PP, plastic |
|---|---|
| Afdichtingstype | Warmteafdichting |
| Plastic type | PP |
| Functie | Vochtbestendig |
| Tastype | Vierkante bodemtas |
| Zaktype | Pp Geweven Klepzak |
|---|---|
| Zakmateriaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | PP-geweven stof gelamineerd met BOPP-film |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-filmafdrukken |
| Verpakking Details | 400 stuks per baal of 10000 stuks per pallet |
| Materiaal | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
|---|---|
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 |
| Vachtgewicht | 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63(±1cm) cm |