| Materiaal | Polypropyleen, gelamineerde PP-geweven rol |
|---|---|
| Industrieel gebruik | cement |
| Type zak | Vierkante onderklepzak |
| Algemene kenmerken | Vochtbestendig |
| Feature | Standaard inwendige klep |
| Materiaal | Pp, Plastiek |
|---|---|
| Industrieel gebruik | cement |
| Afdichting en handvat | Verwarmingsdichtheid |
| plastic type | PP |
| Feature | Vochtbestendig |
| Surface printing | Flexo Printing |
|---|---|
| Material Structure | PP |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing & Handle | Heat Seal |
| Plastic Type | PP |
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
|---|---|
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
| Zak lengte | 62 cm |
| Zakbreedte | 50 cm |
| Bodem van de bovenste bodem | 11 cm |
| Tastype | Tas met klep, vierkante bodemtas |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
| Zak lengte | 58-68cm |
| Zakbreedte | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Bodem van de bovenste bodem | 10 cm (± 0,3 cm) |
| Afmetingen van de zak | 50x64x11cm |
|---|---|
| Stofgewicht | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Materiële samenstelling | PP geweven stof en PE -laminering |
| Plaklengte | 64CM |
| Zakbreedte | 50 cm |
| Materiaal | PP geweven stof gelamineerd met PE -film |
|---|---|
| Tastype | Vierkante bodemtas |
| Afdichtingstype | Zelfvergrendelingsklep |
| Oppervlakte -afhandeling | LDPE gelamineerd + offsetdruk |
| Stofgewicht | 76GSM |
| Zaktype | Ventielzak met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
| Gewicht van de stof | 80GSM |
| Stof uitkleden | 60gram/m2 |
| Laminerende jas | 20gram/m2 |
| Zaktype | Tas met ventiel, tas met vierkante bodem |
|---|---|
| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
| Materiële structuur | PP geweven stof Gelamineerd met PE-folie |
| Plaats van herkomst | Hunan, China |
| Merknaam | WANLIN |
| Materiaal | Geweven PP-stof en BOPP-film |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem zak |
| Industrieel Gebruik | Cement Mortel Gips Gips Stopverf Tegellijm |
| Druk | BOPP kleurrijke afdrukken (luxe) |
| Verpakking Details | 4000-10000pcs per pallet of 400pcs per baal; |