| Materiaal | 100% nieuw polypropyleen (PP) |
|---|---|
| Materiële structuur | PP geweven rol gelamineerd met PE-folie |
| Zakgewicht | 80 gram ± 3 gram |
| Gewicht van de stof | 65gram/m2 - Vachtgewicht 25gram/m2 |
| Tas lengte | 63cm (±1cm) |
| Zaktype | Pp Geweven Klepzak |
|---|---|
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering |
| Afdrukken | Kleurrijke BOPP-afdrukken |
| Lengte tas | 46(±1cm)cm |
| Zakbreedte | 40cm(±0,7cm) |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Zaktype | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Zakmateriaal | Polypropyleen (pp) |
| Materiaal samenstelling | Geweven PP-stof en laminering |
| Bovenkant | met klep |
| Kleptype | Standaard inwendige klep |
| Gelamineerd | Gelamineerd met PE |
|---|---|
| Materiaal | Pp-Stof + Gelamineerd met PE |
| Hoogte | Vierkante Bovenkant met Klep |
| Kleur | Wit, Beige, Bruin, Blauw, Rood Kraftpapier, Enz. |
| Verzegeling | Self-closing |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Oppervlakte Behandeling | Flexodruk |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Polypropyleen |
| Zaktype | Zak met Klep, Vierkante Bodemzak |
| Materiaal | Pp, Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | cement |
| Zaktype | Vierkante onderklepzak |
| Kenmerken | Self-closing |
| Drukwerk | Flexodruk |
| Oppervlakte Behandeling | Micro-perforatie van het gehele oppervlak |
|---|---|
| Industrieel Gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Ander Chemisch product |
| Materiële Structuur | Gelamineerde geweven pp |
| Zaktype | Vierkante bodemzak, vierkante bodemzak |
| Oppervlaktebewerking | Flexodruk of Bopp-druk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Chemische producten |
| Gebruik | Andere chemische stoffen |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Vierkante bodemzak met klep |