| Materiaal | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Zaktype | PP geweven vierkante bodemventielzak |
|---|---|
| Zakmateriaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
| Afdrukken | Kosteneffectief Flexodruk Max. 4 kleuren per zijde |
| Industrieel gebruik | Mortel, droog mengsel, bijv. gips, gips, stopverf |
| Bovenkant | met klep |
| Materiaal | Geweven pp-Stof & gelamineerde PE film |
|---|---|
| Zaktype | De Zak van de blokbodem met Standaard Interne Klep |
| Industrieel gebruik | De Stopverf van het het Pleistergips van het cementmortier |
| Afdrukken | Maximum kleur 4 per kant |
| Certificaat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiaal | Geweven pp-zak met PE laminering |
|---|---|
| Zaktype | Blokbodem met klepzak |
| Industrieel gebruik | Van het het Pleistergips van het cementmortier de Stopverfbouwmateriaal |
| Afdrukken | maximum kleur 4 per kant vanaf customerized |
| Certificaat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiaal | blz |
|---|---|
| Zaktype | Pp-de Zak van de nternalklep |
| Industrieel gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoeder |
| Afdrukken | 1-4 kleur per zijde |
| Certificaat | ISO9001: 200 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |
| Materiaal | 100% maagdelijk Polypropyleen (pp) |
|---|---|
| Zaktype | Pp-Zak met naadbodem |
| Industrieel Gebruik | Cement & Bouwmateriaalpoedergupsum skimcoat |
| Druk | Flexodruk |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001 |
| MaterialB | Geweven pp-Stof |
|---|---|
| Merk | Het dierlijke Merk van de douane |
| Afmeting | 50x78cm of Douane |
| Gewicht | 70-78gram |
| Zakconfiguratie | Denier: 850-900 |